„Dominas ir partneriai“ interneto svetainė pripažinta geriausia Lietuvoje


Autoritetingas Rytų ir Centrinės Europos teisinės rinkos informacijos ir analizės portalas „CEE Legal Matters“ atliko pirmaujančių Lietuvos ir Austrijos advokatų kontorų interneto svetainių vertinimą. Iš visų Lietuvoje veikiančių pirmaujančių advokatų kontorų „Dominas ir partneriai“ interneto puslapis įvertintas geriausiai.

 

„Vertinti Lietuvos teisinių firmų interneto svetaines mums buvo iššūkis, nes daug sėkmingiausiai dirbančių kontorų veikia visose Baltijos šalyse, todėl ne visada lengva nustatyti, kuri svetainė vertintina kaip „Lietuvos“. Laimei, paaiškėjo, kad tai nėra taip svarbu, nes „Dominas ir partneriai“, kuri yra tik Lietuvoje, svetainė lenkia visas kitas.  Svetainė yra patraukli ir elegantiška, pasižymi estetiniu dizainu, taip pat sumaniai suskirstytos meniu parinktys, greitai nukreipiančios lankytojus į naudingą ir aktualią  informaciją“, – rašo 2014 m. spalio mėnesį publikuotoje apžvalgoje „CEE Legal Matters“ analitikai.

 

Austrijoje analogišką įvertinimą gavo 14-oje šalių veikianti bei per 300 teisininkų turinti teisinė kontora „Schoenherr“.

 

Daugiau informacijos: http://ceelegalmatters.com/index.php/analysis/the-frame/396-topsites-award-austria-and-lithuania

    Duomenų apsauga