„Dominas ir partneriai“ – tarptautinio teisės firmų žinyno pripažinimas


Londone leidžiamas tarptautinis teisės firmų žinynas „Legal 500“ advokatų kontorą „Dominas ir partneriai“ įtraukė į pirmaujančių kontorų Lietuvoje sąrašą. „Dominas ir partneriai“ nominuota bankininkystės ir finansų teisės, įmonių susijungimų ir įsigijimų bei ginčų srityse.
 
 
„Dominas ir partneriai“ teikia daug teisinių paslaugų tarptautinėms įmonėms: pvz., „tesa tape“, „Marks and Spencer“, „Reckitt Benkiser“, HSBC ir kt. Bankininkystės ir finansų, įmonių susijungimų ir įsigijimų praktikos grupių vadovas yra Gediminas Dominas. Jis taip pat dažnai skiriamas tarptautinių ir nacionalinių arbitražo teismų arbitru.
 
 
Kontoros partneris Vaidotas Puklevičius teikia konsultacijas saulės elektrinių refinansavimo klausimais. Jis taip pat konsultavo keleto įmonių akcijų įsigijimo, įmonių susijungimo projektuose. Advokatų kontora ypatingą dėmesį skiria tarptautinėms byloms, atstovauja užsienio kreditorius „Snoro“ ir Ūkio bankų bankroto klausimais.
 
 
Nepriklausomas tarptautinis teisės firmų žinynas „Legal 500“ kasmet analizuoja klientų ir kolegų nuomones, organizuoja apklausas, pateikia aktualią informaciją ir supažindina visuomenę su stipriausiomis advokatų kontoromis ir teisinių paslaugų rinkos pokyčiais visame pasaulyje.
    Duomenų apsauga