„Dominas ir partneriai“ padėjo pirmajai Lietuvos bendrovei išeiti į NASDAQ First North biržą


Advokatų kontora „Dominas ir partneriai“ konsultavo AB „K2 LT“ jai listinguojantis NASDAQ First North rinkoje. „K2 LT“ akcijos įtrauktos į biržos sąrašus 2015 m. gegužės 6 d., o jos akcijomis prekiaujama nuo 2015 m. gegužės 11 d. Tai yra pirmoji Lietuvos bendrovė, kurios akcijos įtraukiamos į prekybos platformą First North. Šią prekybos platformą administruoja rinkos operatorė AB NASDAQ OMX Vilnius.

 

„AB „K2 LT“ – tai puikus augančios įmonės, kuri pasinaudoja First North rinkos suteikiamomis galimybėmis pritraukti kapitalo plėtrai ir padidinti savo žinomumą visuomenėje, pavyzdys,” - sako Daiga Auziņa-Melalksnė, Nasdaq Baltijos rinkos vertybinių popierių biržų paslaugų padalinio vadovė.

 

„Dominas ir partneriai“ kapitalo rinkų specialistai konsultavo „K2 LT“ bendrovės pertvarkymo klausimais, rengė dokumentus, reikalingus listinguojantis biržoje. Projektui vadovavo partneris Vaidotas Puklevičius bei teisininkė Justina Rakauskaitė.

 

Advokatų kontora „Dominas ir partneriai“ yra naujos kartos verslo teisės advokatų kontora, be kita ko dirbanti įmonių įsigijimo, kapitalo rinkų ir bankų teisės srityje. Jos prioritetas yra kurti pridėtinę vertę pritaikant ilgametę patirtį ir tarptautines žinias sudėtinguose ar inovatyviuose įmonių sandoriuose. 

    Duomenų apsauga