„Dominas ir partneriai“ apdovanojo geriausius teisės studentų magistro darbus


Iškilmingos šventės Šv. Jonų bažnyčioje metu kaip ir kiekvienais metais įteikti magistro diplomai Vilniaus universiteto Teisės fakulteto (VU TF) studentams. Kartu įvertinti ir jaunųjų teisininkų magistro darbai bei apdovanoti jų autoriai. Pirmąją vietą komercinės teisės srityje pelniusį darbą parašiusiam studentui Jonui Petrauskui advokatų kontora „Dominas ir partneriai“ įteikė 1000 eurų premiją.


Aukščiausią įvertinimą ir piniginį prizą iš advokatų kontoros „Dominas ir partneriai“ atstovų ir VU TF dėstytojų sudaryta komisija skyrė už studento J. Petrausko indėlį nagrinėjant pirmumo teisės įsigyti nekilnojamąjį daiktą niuansus. 


Antroji vieta skirta Klaido Armalio magistro darbui „Tarptautinio investicinių ginčų sprendimo centro (angl. ICSID) arbitražo sprendimų priežiūra ir pripažinimas“, trečioji – komercinės teisės studijų šakos studentės Rugilės Gediminskaitės darbui „Neregistruoto prekės ženklo apsaugos galimybės“. Šių darbų autoriai apdovanoti garbės raštais. 


Anot G. Domino, komercinė teisė yra viena dinamiškiausių teisės sričių, kuriai tenka spėti su nuolat kintančia verslo aplinka, prekybos būdais ir formomis, atsirandančiais naujais teisės objektais, todėl studentų indėlis šioje srityje yra išties reikšmingas.

Vilniaus universiteto Teisės fakultetas kasmet parengia po maždaug 250 aukštos kvalifikacijos diplomuotų teisininkų, kurie toliau karjeros siekia ne tik Lietuvos, bet ir užsienio teisininkų, ir advokatų kontorose, įvairiose įmonėse ir valstybės institucijose.

Geriausi komercinės pakraipos teisės VU TF studentų magistro darbai šiemet vertinami, o jų autoriai apdovanojami, jau dvyliktą kartą.

Geriausius viešosios teisės magistrų darbų autorius apdovanojo Vyriausiasis administracinis teismas.

    Duomenų apsauga