„Dominas ir partneriai“ tapo nauju Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacijos nariu


Advokatų kontora „Dominas ir partneriai“ tapo nauju Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacijos (LT VCA) nariu.

 

Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacija (LT VCA) vienija privataus ir rizikos kapitalo rinkos dalyvius Lietuvoje, kurios pagrindinis veiklos tikslas yra kartu su kompetentingomis Lietuvos institucijomis ir partneriais dalyvauti formuojant ir vykdant bendrą rizikos ir privataus kapitalo verslo politiką, kuriant ir tobulinant jos įstatymus, koordinuoti Asociacijos narių pastangas, plėtoti veiklą, atstovaujant jų ekonominiams ir teisiniams interesams, propaguojant rizikos ir privataus kapitalo investicijas Lietuvoje, pabrėžiant šios  rinkos plėtros naudą valstybei, įmonėms ir kitiems susijusiems rinkos dalyviams ir ūkio subjektams.

 

Šiuo metu asociacija vienija 24 aktyvias bendroves-narius, vykdančius įvairių rūšių rizikos kapitalo veiklą. „Dominas ir partneriai“ yra moderni, tarptautinė verslo teisės advokatų kontora. Ją 2013 metais įkūrė žinomi partneriai jau nuo 90-tųjų vidurio dirbantys įmonių susijungimų ir įsigijimų, rizikos ir privataus kapitalo srityse.

 

Kontora daugiausiai dėmesio skiria tarptautinio verslo projektams ir tarptautiniam komerciniam arbitražui. „Dominas ir partneriai“ yra gerai žinomi dėl savo ilgalaikės patirties Įmonių susijungimų ir įsigijimų projektuose, įvairiuose sektoriuose: Bankų (SEB, Swedbank, DNB), Transporto (Setram S.A, DFDS), Energetikos (Lietuvos Dujos, Orlen Lietuva, saulės, vėjo jėgainės), Telekomunikacijų (Bitė, Omnitel, ISP, kabelinės televizijos bendrovės), Agrochemijos (Lifosa, Litagra), Alkoholio (Stumbras, Alita), Nekilnojamojo turto (Akropolis, BIG, Babilonas, logistikos centrai, viešbučiai).

 

Naujausi projektai apima K2 LT pirminį akcijų siūlymą bei bendrovės įtraukimą į NASDAQ First North rinką ir Teo LT vykdytą Omnitel įsigijimą.

 

Kontoros teisininkai studijavo Vakarų Europos universitetuose tokiuose kaip Queen Mary College, Londonas, University College, Londonas, University of Sheffield, JK, KU Leuven University Belgija, Université de Savoie Prancūzija.

    Duomenų apsauga