"Dominas ir partneriai“ – tarptautinio teisės žinyno pripažinimas


Londone leidžiamas nepriklausomas tarptautinis teisės žinynas Legal 500 advokatų kontorą „Dominas ir partneriai“ įtraukė į pirmaujančių Lietuvoje kontorų sąrašą. „Dominas ir partneriai“ nominuota bankininkystės, finansų ir kapitalo rinkų teisės srityje, taip pat komercinės, įmonių susijungimų ir įsigijimų teisės bei ginčų sprendimo srityse. Vadovaujantis kontoros partneris Gediminas Dominas buvo įtrauktas į elitinį pirmaujančių teisininkų sąrašą ginčų sprendimo srityje.

„Dominas ir partneriai“ teikia teisines paslaugas ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniam verslui. Kontoros klientais yra tokios įmonės kaip TEO LTNewsecMarks & SpencerEnigma SoftwareLidlBridgestone ir daugelis kitų. Bankininkystės ir finansų bei įmonių susijungimų ir įsigijimų praktikos grupių vadovas Gediminas Dominas taip pat yra įgijęs klientų pasitikėjimą spręsdamas verslo ginčus nacionaliniuose ir tarptautiniuose arbitražo teismuose. Kontoros partneris Vaidotas Puklevičius teikia teisines paslaugas saulės energetikos projektų vystytojams, taip pat konsultuoja akcijų įsigijimo bei įmonių susijungimo klausimais. Pernai Vaidoto Puklevičiaus konsultuojama bendrovė tapo pirmąja lietuviško kapitalo įmone, kurios akcijomis pradėta prekiauti NASDAQ First North vertybinių popierių biržoje.

„Dominas ir partneriai“ ypatingą dėmesį skiria tarptautinėms byloms, atstovauja užsienio kreditoriams „Snoro“ ir Ūkio bankų bankroto bylose.

Nepriklausomas tarptautinis teisės žinynas Legal 500 kasmet organizuoja apklausas, analizuoja teisininkų bei jų klientų nuomones ir supažindina visuomenę su stipriausiomis advokatų kontoromis ir teisinių paslaugų rinkos pokyčiais visame pasaulyje.

    Duomenų apsauga