"Dominas ir partneriai“ apdovanojo geriausius teisės studentų magistro darbus


Iškilmingos šventės Šv. Jonų bažnyčioje metu kaip ir kiekvienais metais įteikti magistro diplomai Vilniaus universiteto Teisės fakulteto (VU TF) studentams. Kartu įvertinti ir jaunųjų teisininkų magistro darbai bei apdovanoti jų autoriai. Pirmąją vietą komercinės teisės srityje pelniusį darbą parašiusiam studentui Mindaugui Dominykui Baniuliui advokatų kontora „Dominas ir partneriai“ įteikė 1000 eurų premiją.

 

Aukščiausią įvertinimą ir piniginį prizą iš advokatų kontoros „Dominas ir partneriai“ atstovų ir VU TF dėstytojų sudaryta komisija skyrė už studento Mindaugo Dominyko Baniulio indėlį nagrinėjant verslo teisei itin aktualią temą - verslo sprendimo vertinimo taisyklės lyginamuosius aspektus bei su ja susijusią teismų praktiką.

 

Antroji vieta skirta Agnės Lukoševičiūtės magistro darbui „Įmonės kontrolės sąvokų įvairovė ir jų santykis konkurencijos teisėje“, trečioji – komercinės teisės studijų šakos studento Karolio Vaičekausko darbui „Intelektinės nuosavybės teisių ir konkurencijos teisės kolizija: išimtinių transliavimo licencijų problematika“. Šių darbų autoriai apdovanoti garbės raštais.

 

Anot G. Domino, komercinė teisė yra viena dinamiškiausių teisės sričių, kuriai tenka spėti su nuolat kintančia verslo aplinka, prekybos būdais ir formomis, atsirandančiais naujais teisės objektais, todėl studentų indėlis šioje srityje yra išties reikšmingas.

 

Vilniaus universiteto Teisės fakultetas kasmet parengia po maždaug 250 aukštos kvalifikacijos diplomuotų teisininkų, kurie toliau karjeros siekia ne tik Lietuvos, bet ir užsienio teisininkų, ir advokatų kontorose, įvairiose įmonėse ir valstybės institucijose.

 

Geriausi komercinės pakraipos teisės VU TF studentų magistro darbai šiemet vertinami, o jų autoriai apdovanojami, jau tryliktą kartą.

 

Geriausius viešosios teisės magistrų darbų autorius apdovanojo Vyriausiasis administracinis teismas. 

    Duomenų apsauga