Advokatų kontora„Dominas ir partneriai“ su Latvijos ir Estijos advokatais kuria tinklą „Derling“

Baltijos šalyse veikiančios advokatų kontoros „Dominas ir partneriai“(Lietuvoje), „Kronbergs Čukste“ (Latvijoje) ir „Derling“ (Estijoje) kuria teisinių paslaugų tinklą, siekdamos užtikrinti aukštos kokybės paslaugas ir efektyvesnį klientų aptarnavimą Baltijos regione.
 
 
„Derling“ tinklas vienija vienas stipriausių teisininkų komandų Vilniuje, Rygoje, Taline ir Tartu, turinčių didelę patirtį komercinės, įmonių susijungimų ir įsigijimų teisės bei ginčų sprendimo srityse. Tinklo kontorose dirba daugiau kaip 40 advokatų.
 
 
Tinklo partnerės didelį dėmesį skiria naujausioms verslo ir teisės tendencijoms, modernioms technologijoms, kurios padeda užtikrinti lankstų ir šiuolaikišką Lietuvos, Latvijos ir Estijos įmonių bei tarptautinio verslo aptarnavimą.
Viena tinklo steigėjų – Lietuvos advokatų kontora „Dominas ir partneriai“ – nuo š. m. rugsėjo 15 d. keičia pavadinimą į „Dominas Derling“.
 
 
„Patirtis ir greitis – svarbiausias teisinių paslaugų tinklo „Derling“ pranašumas Baltijos šalyse. Suvienijome teisės profesionalų, turinčių 20 ir daugiau metų patirtį, pajėgas, kad efektyviau ir lanksčiau reaguotume į klientų poreikius bei suteiktume didesnę naudą verslui“, – sakė vadovaujantis partneris Lietuvoje Gediminas Dominas.
 
 
Lietuvoje veikiančios advokatų kontoros „Dominas Derling“ teisininkai turi 20 metų patirtį ir specializuojasi verslo teisės, ypač įmonių susijungimų ir įsigijimų, ginčų sprendimo srityse. 2015 m. kontoros advokatai konsultavo įgyvendinant vieną didžiausių – TEO ir „Omnitel“ – susijungimo sandorių Lietuvoje, kurio vertė siekė 220 mln. Eur.
 
 
Taip pat advokatų kontoros konsultuojama bendrovė tapo pirmąja lietuviško kapitalo įmone, kurios akcijomis pradėta prekiauti NASDAQ First North vertybinių popierių biržoje. Vadovaujantis kontoros partneris Gediminas Dominas – tarptautiniu mastu pripažintas arbitras ir vienas aukščiausiai vertinamų teisininkų arbitražinių ginčų sprendimo srityje.
 
 
„Derling“ – pirmaujanti verslo teisės advokatų kontora Estijoje, turinti biurus Taline ir Tartu. Pasak vadovaujančio partnerio Hannes Vallikivi, „Derling“ tinklas didelį dėmesį skiria verslo klientų poreikiams, o verslui svarbiausia – aiškūs ir efektyvūs teisės sprendimai, atsižvelgiant į kiekvienos Baltijos šalies teisinio reguliavimo specifiką.
 
 
Advokatų kontora „Kronbergs Čukste Derling“ (buv. „Kronbergs & Čukste“) yra vienas svarbiausių žaidėjų teisinių paslaugų rinkoje Latvijoje. Pasak vadovaujančio partnerio Valters Kronbergs, „Derling“ tinklo partnerius vienija bendra vertybė – racionalūs ir praktiški sprendimai, todėl svarbu, kad nuo šiol tinklo klientams, dirbantiems Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje, teisines paslaugas galima bus pasiūlyti iš vienų rankų.
 
 
    Duomenų apsauga