DOMINAS DERLING aukštai reitinguota Chambers Global

Tarptautinis žinynas „Chambers Global“ pateikė 2017 m. pasaulio advokatų ir kontorų vertinimus įmonių, komercinės teisės ir verslo ginčų srityse. DOMINAS DERLINGpripažinta kaip viena iš geriausių advokatų kontorų Lietuvoje.
Kontoros partneris Gediminas Dominas buvo įtrauktas į elitinį pirmaujančių teisininkų sąrašą. „Chambers Global“ jį apibūdina kaip „labai patyrusį specialistą įmonių susijungimo ir įsigijimo bei bankininkystės teisės srityse, taip pat įgijusį klientų pasitikėjimą sprendžiant verslo ginčus nacionaliniuose ir tarptautiniuose arbitražo teismuose. Gediminas Dominas buvo pasirinktas teisiniu  patarėju įsigyjant antrąjį pagal pajamas mobiliojo ryšio operatorių Lietuvoje – „Omnitel“, kuris šiuo metu priklauso Švedijos „TeliaSonera“ grupei. TEO LT sandorio vertė 220 mln. eurų. Šaltiniai apibūdina jį kaip "patyrusį profesionalą", kuris "turi greitą reakciją ir supratimą apie verslą." Taip pat „Chambers Global“ advokatą Gediminą Dominą apibūdina kaip vieną iš geriausiai žinomų arbitražo specialistų Lietuvoje. Klientai sako, kad „advokatas visada randa sprendimus įvairiose situacijose“.
"Chambers Global" taip pat aukštai įvertinoDOMINAS DERLINGpartnerius Estijoje DERLING bei Latvijoje Kronbergs Čukšte DERLING.
„Chambers Global“ tarptautinis žinynas kiekvienais metais vertina teisininkus ir advokatų kontoras. Tyrimas vykdomas išsamaus interviu metu kalbantis su įvairiomis advokatų kontoromis, jų klientais, kitais rinkos žaidėjais. Advokatų kontoros Baltijos šalyse buvo vertinamos įmonių ir komercinės teisės bei ginčų sprendimo srityse.
    Duomenų apsauga